Marilyn Monroe
Mängige mänguautomaadi mängu Marilyn Monroe kasiinos Betsafe päris raha eest.
Mängige ja võitke
Mängu tüüp videomänguautomaat
Kuvasuhe 4:3
Ketaste tüüp pöörlevad kettad
Kettad 5 rullikut, 3 rida, 1 kuni 20 panuse liini
Võidumäär 97,18 %
Miinimumpanus 0.20 €
Maksimumpanus 1000 €
Mängu muud omadused Tasuta spinnid, Wild`de asendamine, scatter sümbolid, kordajad

Vaatamata asjaolule, et Marilyn Monroe surmast on möödas 50 aastat, on tema ilu teinud näitlejast surematu legend. Tegelikult on ta nii kuulus, et Playtech otsustas talle pühendada slotimasina nimega Marilyn. Niisiis, kas kõige kaunimat pin-up tüdrukut mälestavat slotimasinat tasub mängida?

Lühidalt öeldes: tasub küll. Playtech slotimasin esindab väärikat austusavaldust Marilyn`le, mis võimaldab teil tema seltskonnad vähemalt mõned hetked veeta. Marilyn Monroe slotimasin on lihtne, seda pole üle võlli funktsioonidega pole koormatud ja seda on nauding mängida.

Üldised mängureeglid on standardsed: teil on 3 rida, 5 rullikut ja 20 panustamisliini. Visuaalis domineerib roosa, Marilyni fotod ja retro stiil. Kõike seda kompimenteerivad Marilyn`i aegne muusika ja helid, mida te pärast paari minuti pikkust mängimist kindlasti välja lülitada ei soovi. Atmosfäär paelub teid ning on tõeliselt nauditav.

Marilyn Monroe slotimasina boonused

Veel üks asi, mida te kindlasti naudite on helded boonuspleed. Kuigi neil pole palju erinevat tüüpi, teeb kvantiteedi puudumise küllaga tasa nende kvaliteet. Nagu enamiku Playtech slotimasinate puhul on seegi seotud Wild ja Scatter sümbolitega.

Wild sümbolit esindab naeratav Marilyn`I pilt nagu juba tavaks on saanud asendab see kõik sümbolid (välja arvatud scatter sümbol). Seevastu on sellel slotimasinal eriline funktsioon, mis on seotud Wild sümboliga. Siin esineb Wild sümbolit sageli hulgakesi koos ja kui teil õnnestub see saada kõigile rullikutele, siis on teie võit pärast asendamist duubeldatud.

Lavatagune boonus on veelgi parem. Selle kasutamiseks on teil vaja oma rullikutele saada kolm Scatter sümbolit. Niipea, kui see juhtub, saate 10 tasuta spinni kordajaga 2. Pärast seda saate valida 2 Marilyn`i pilti viiest. Üks neist pakub teile veel spinne, samas kui teine suurendab kordajat.

Kirsiks koogil? Kui teil õnnestub saada veel 2 scatter sümbolit oma tasuta keerutuste ajal premeeritakse teid veel täiendava 35 spinniga ja sama kordajaga kui käesolev. Tasuta spinnide kogusummale piirangut pole – teoorias võite neid saada ikka ja jälle uuesti.

Mängige Marilyn Monroe slotimasinal tasuta

See on võimalus saada põhimõtteliselt nii palju tasuta spinne ja meelitab mängijaid Marilyn Monroe slotimasinal mängima. Kui soovite lisaks ka osa saada näitlejast ja legendist proovige Marilyn Monroe slotimasinat kindlasti. Iga korralik kasiino, mis pakub slotimasinaid, lubab teil neid ka tasuta proovida, võimaldades otsustada, kas see meeldib teile või mitte. Proovige kindlasti.

Ettevõtte Playtech kasiinomängud leiate neist kasiinodest:

Betsafe Alustusboonus: 1000 EUR Mängige ja võitke
OlyBet Alustusboonus: 200 EUR Mängige ja võitke

Filmiteemalised Videoslotid

Muud mänguautomaadid ettevõttelt Playtech