Gladiator
Mängige mänguautomaadi mängu Gladiator kasiinos OlyBet päris raha eest.
Mängige ja võitke
Mängu tüüp Filmimotiividega klassikaline slotimasin
Kuvasuhe 4:3
Ketta tüüp Keerlevad kettad
Kettad 5 rullikut, 3 rida, 25 panusteliini
Mängijatele tagastatava raha protsent 94 %
Minimaalne panus 0.01 €
Maksimaalne panus 1250 €
Mängu funktsioonid Tasuta spinnid, Wild asendused, scatter sümbolid, õnnemäng, kordajad

Filmilitsentsiga slotimasinad on erineva kvaliteediga – paljud on väga lihtsad ja mitte just hästi valmistatud, kuid Slotimasin Gladiator on teistsugune. Alates selle väljalaskmisest on see küllastunud mängude turul suutnud saavutada legendaarse staatuse ning on endiselt populaarne vaatamata, et selle visuaalid pole enam nii värsked.

Kui olete Russell Crowe vana fänn, kes mängis 2000 aastal Maximus Decimus Meridius`i ja vallutas mitte ainult kolosseumi, vaid kogu ülemaailmsed kinod, siis võite pisut pettuda. Kuigi Gladiator`I slotimasin kasutab filmi temaatikat täielikult ära, siis ei leia te sealt Russel Crowe nägu.

Gladiator vananeb

Igatahes jätame peategelase kõrvale ja keskendume mängule endale. See on klassikaline 5 rulliku ja 25 panustamisreaga slotimasin. Oleme juba maininud, et mängu vanus on selle visuaalidest selgelt näha, kuid see pole nii halb nagu võiks oodata. Rullikud ise sisaldavad klassikalisi slotimasina tähti ja filmi peategelaste teemalisi pilte. Ennastimetlev valitseja Joaquim Phoenix on samuti esindatud (meie tume nauding). Need filmilõigud, mis võidukombinatsioonide korral ilmuvad on samuti kenad.

Audio on vananenud pisut paremini, kui graafika. See põhineb filmi helidel ja muusikal ning on hästi valmistatud. Vaatamata sellele muutub see ajaga pisut vanaks lahendab selle vähemalt osaliselt fakt, et need muutivad erifunktsioonide käivitumisel dramaatilisemaks.

Boonusmängud Gladiator`is

Slotimasina erifunktsioonid on suurepärased. Alustagem Gladiator`i boonusest. Selle käivitamiseks peate saama kokku kolm või rohkem Wild sümbolit, mida esindab Maximus Decimus (kes on maskis – fakt, et osa mängib Russel Crowe pole üldse nähtav). Kui see juhtub, rullikud 2, 3 ja 4 muutuvad ja näete, et need sisaldavad nüüd gladiaatori kiivrit. Kiiver ilmub kolmes värvitoonis ja esindab kolme väärtust, need määravad teie võidu suuruse. See tähendab, et näete korraga 9 kiivrit ja nende väärtuste summa on teie võit. Kui tahate rohkem võite, siis võite alati proovida “riskimise” funktsiooni. Teie ülesanne on valida värv ja loota, et see ilmub uuesti. Kui jah, siis on teie võit duubeldatud, muul juhul kaotate kõik.

Veelgi huvitavad boonus on Colosseum boonus. Selle saamiseks on teil vaja 3 või enamat Scatter sümbolit, mida esindab tuntud gladiaatorite areen. Niipea, kui see juhtub näete enda ees 4 rida kive. Võidusumma paljastamiseks valite igast reast 1 kivi. Igas reas on oma auhindadekomplekt, mida saate:

  • Esimene rida sisaldab tasuta spinne, need käivituvad koheselt pärast boonusmängu lõppemist.
  • Teine rida määrab võidu kordaja tasuta spinnide ajal.
  • Kolmas rida määrab kui mitu Scatter sümbolit tasuta spinnidele lisatakse.
  • Viimane ja neljas rida määrab, kui mitu Wild sümbolit tasuta spinnidele lisatakse.

See tähendab, et kui teil on pisut õnne ja saate õige kombinatsiooni, võite päris kiiresti muljetavaldavaid summasid võita. Kirsiks koogil on see, et kui leiate tasuta spinnide ajal meie “lemmik” valitseja (seda saadab ka tõeliselt eepiline muusika), saate kolm lisa spinni.

Gladiator slotimasin väärib kindlasti proovimist

Vaatamata selle vanale ei saa me öelda, et Gladiator oleks halb slotimasin. Vastupidi, see töötab hästi ja pakub palju tegevust ja põnevust. Helded Gladiator slotimasina boonusmängud on ühed kõige veetlevamad. Kui soovite proovida ja näha, kas see mäng on teie jaoks õige, saate seda teha täiesti tasuta, mistahes teie lemmikkasiinos või otse meie veebilehel.

Ettevõtte Playtech kasiinomängud leiate neist kasiinodest:

OlyBet Alustusboonus: 200 EUR Mängige ja võitke

Filmiteemalised Videoslotid

Muud mänguautomaadid ettevõttelt Playtech