Playtech mänguautomaadid

Proovige ettevõtte Playtech mänguautomaate tasuta

Playtech asutati 1999. aastal Eestis Tartus ja pärast ligi kahtkümmet tegutsemisaastat on see nüüd üks suurimaid kasiinodele veebitarkvaralahendusi pakkuvaid ettevõtteid.

Playtechi algus oli raske, kuid tänu varade konsolideerimisele saadi raskustest üle. Alates 2006. aastast võib Playtechi leida Londoni aktsiaturult ja sealt ka ettevõtte aktsiaid osta. Aastal 2016 on analüütikud prognoosinud ettevõtte väärtuseks 3,6 miljardit USA dollarit.

Playtechi spetsiaalselt veebimänguautomaatide jaoks välja töötatud tarkvara peetakse üheks maailma paremaks. See sisaldab mitmesuguseid võimalusi nii kontode kui ka eri mängude sätete kohandamiseks. Lisaks peetakse Playtechi tarkvara selle valdkonna kõige turvalisemaks. Tänapäeval leiate Playtechi rakendusi tuhandetest veebikasiinodest kogu maailmas.

Mis puudutab mänguautomaate, siis Playtechi tootevalikust leiab neid üle 200. Üks tegur, mis nende edule oluliselt kaasa aitas, oli eksklusiivse koostöölepingu sõlmimine Marveliga, mis andis Playtechile ainuõiguse luua mänge Marveli koomiksitegelaste põhjal. See tähendab, et ainult Playtechi mänguautomaatidega saate võita koos tegelastega, kes on pärit sellistest koomiksitest nagu „X-mehed“, „Fantastiline nelik“ või „Uskumatu Hulk“.

Ettevõttel on praegu 13 harukontorit üle maailma ja 5000 töötajat. 2017. aasta alguses avas ettevõte Lätis Riias maailma suurima live-kasiino (8500 m²), pakkudes konkurentsi oma suurimale rivaalile Microgamingule.

Ettevõtte Playtech kasiinomängud leiate neist kasiinodest:
Betsafe Alustusboonus: 1000 EUR Mängige ja võitke
OlyBet Alustusboonus: 200 EUR Mängige ja võitke