Joker 50 Deluxe
Autor: Synot Games
Teema: Puuviljadega slotimasinad
Välja antud:
Rulikuid: 6 rullikut, 4 rida
Võiduliine: 50
Tagasimakse mängijale (RTP): 96.24% (võib jääda kasiinodes vahemikku 87.92% kuni 97.96%)
Volatiilsus: Keskmine
Mobiiliversioon: Jah
Teised mängu omadused: Wild sümbol, Scatter sümbol, tasuta spinnid, progressiivsed jackpotid, riski funktsioon, automaatmäng

Joker 50 Deluxe puuviljadega slotimasin

Kui kuulete sõna “Deluxe”, mida ette kujutate? Kõik võib olla võimalik aga peamiselt peaks selleks olema suurepärase graafika, ideaalset mänguelamust pakkuv ning paljude boonuste ja luksuslike võitudega kvaliteetne slotimasin. Kui olete juba kokku puutunud slotimängudega nagu Book of Ra Deluxe või Royal Respin Deluxe, proovige oma õnne ka Synot Games' Joker 50 Deluxe online slotimänguga. Vaadake, kas see ikka on nii luksuslik, kui autor väidab.

6 rullikut ja luksuslikud 50 võiduliini

Esmapilgul tundub Joker 50 Deluxe puuviljadega slotimasin pisut teistsugune. See koosneb 6 rullikust, 4 reast ja 50 võiduliinist. Need nõuavad võidukombinatsiooni moodustamiseks vähemalt kolme samasugust sümbolit alustades esimesest rullikust vasakult. Võite juba olla mõne taolise põhimõttega puuviljadega slotimasinaga kokku puutunud, näiteks tech4beti 100 Hot Wild slotimängul on identne arv rullikuid, ridasid ja isegi kaks korda rohkem võiduliine. Joker 50 näeb kindlasti parem välja, kuid kas see on ka paremini mängitav?

Kuidas mängida Synot Games`i Joker 50 slotimängu?

Synot's slotid on mängu poolest nutikad ja isegi algajad mängijad suudavad nende nupud kiirelt selgeks saada. Parima panuse summa leidmine või automaatmängu aktiveerimine on väga lihtne. Joker 50 Deluxe mängust ei leia te ebavajalikke pikki animatsioone, rullikud keerlevad üsna kiirelt. Maksetabel näitab teile kõigi mängusümbolite võiduväärtusi. Kõike hinnatuimad põhisümbolid on punased ja sinised seitsmed. Saate 0,5-kordse oma panuse ühe või teise eest, 2-kordse panuse nelja eest, 6-kordse panuse viie ja 20-kordse panuse, kui teil õnnestub see igale kuuele rullikule keerutada. Teiste puuviljasümbolite väljamaksete väärtused on väiksemad, kõige vähem maksavad sidrun, apelsin, ploom ja kirss. Need numbrid ei kõla just suurejoonelised, kuid kui olete tõeline mängur, siis teate, et boonusfunktsioonid teevad kõik paremaks. Joker 50 Deluxe slotimasinal neist puudust pole.

Boonussümbolid ja tasuta spinnid

Esimeseks boonussümboliks on Joker, mida kuvatakse, kui Wild sümbolit. See suudab asendada ükskõik millise puuduoleva sümboli kombinatsioonis, just nagu mängus FruitiXX, loob see ka eraldi võidukombinatsioone, mille väljamakseväärtused varieeruvad kuni 50x panuse summani. Teine boonusfunktsioon on kollane täht, kui Scatter sümbol. Kuigi see ei loo iseseisvaid võidukombinatsioone, avab see ukse tasuta spinnide funktsiooni juurde. Teil on võimalus saada 10, 20, 30, või 40 spinni. Kõik oleneb sellest, kui palju kollaseid tähti rullikutele keerutate. Kõige rohkem õnnestus meil saada 20 spinni ja seda nelja kollase tähe eest. Suudate meid üle trumbata?

Synot`i progressiivsed jackpot`i boonused

Synot Gamesi slotimängud on mängijate seas populaarsed oma progressiivsete jackpottide tõttu. Kui kasiino neid rakendab, on need saadaval Bronze, Silver, Gold ja Diamond võidutasemetega, Synot Progressiivne boonus asub kohe rullikute kohal, et see võimalikult palju teie tähelepanu tõmbaks ja seda juba algusest peale. Mistahes nende võitmine oleneb õnnest ja juhusest.

Keerutage Joker 50 Deluxe slotimasina rullikuid kasiinos

Proovige Joker 50 Deluxe online puuviljadega slotimasinat kasiinos ja veenduge ise, kas see pakub teile heldete võitude luksust. Meie veetsime seda mängides igatahes suurepäraselt aega ja hindasime kõrgelt selle Deluxe piisavalt sagedasi tasuta spinnidega boonusmängusid. Leiate selle juba parimatest kasiinodest.

Ettevõtte SYNOT Games kasiinomängud leiate neist kasiinodest:

Betsafe Alustusboonus: 1000 EUR Mängige ja võitke
OlyBet Alustusboonus: 200 EUR Mängige ja võitke

Puuviljadega slotid

Muud mänguautomaadid ettevõttelt SYNOT Games