Respin Joker 81
Mängige mänguautomaadi mängu Respin Joker 81 kasiinos Betsafe päris raha eest.
Mängige ja võitke
Autor: Synot Games
Teema: Puuviljadega slotimasin
Väljaandmise kuupäev: Juuli 2021
Rullikuid: 4 rullikut, 3 rida
Võiduliine: 81
Tagasimakse mängijale (RTP): 96.01% (võib kasiinoti erineda: 88.03% - 98.05%)
Volatiilsus: 2/5 (keskmine-kõrge)
Mobiiliversioon: Jah
Teised mänguomadused: Wild sümbol, re-spinnid, riski funktsioon, automaatmäng

Järg populaarsele puuviljadega slotimasinale

Kas teil oli koos Respin Joker slotimasinaga lõbus ja see tõi teile suurepäraseid võite? Meile see igatahes meeldis ja selle järjemänguga on teil kindlasti veelgi lõbusam ja ka auhinnad on pisut rohkem heldemad. Synot Games`i Respin Joker 81 puuviljadega online slotimasinat on ühe rulliku võrra laiendatud ja seetõttu on mängus rohkem võiduliine, kui eelmises versioonis.

Respin Joker 81 online slotimasin on mänguprotsessi osas väga lihtne ja sirgjooneline, just nagu selle eelkäija. Keerleb sujuvalt, mängul on kena graafika ja lahe muusika. Sellest slotimasinast võib kiirelt saada teie vaba aja veetmise kaaslane. See koosneb 4 rullikust 3 reast ja kuni 81 võiduliinist. Võitmiseks tuleb teil keerutades saada kolm või neli samasugust sümbolit. Need peavad algama esimesest reast vasakul ja jätkuma vastassuunda ilma katkestusteta.

Kui tegu on puuviljadega slotimasinaga, on paradoksaalselt suurima väärtusega kelluke. Kolm sellist sümbolit premeerivad 5-kordse teie panusega, neli premeerivad kahekordsega. Ajutiste tagasilöökide korral, mida seostatakse väiksemate võitudega, saate kasutada Riski funktsiooni ja kahekordistada mistahes võidu. Lihtsalt arvake ära tagurpidi oleva kaardi värv ja teie võidud kahekordistuvad. Kui eksite, ei saa te midagi.

Nutikas Jokker ja tasuta respinnid

Respin Joker 81 slotimasinal on üks boonussümbol. Wild sümbol asendab mistahes teisi sümboleid, seega täidab võidukombinatsiooni. Kuid see pole tavaline wild sümbol. Kui olete Respin Jokerit juba proovinud, teate väga hästi, mida see boonussümbol selles slotimängus veel teha suudab. Võidukombinatsioonid, mis sisaldavad Joker`it jäävad fikseeritult paika. Sellele järgneb tasuta respinn, pärast mida rullikud keerlevad uuesti. See võib viia mõne huvitava auhinna võitmiseni. Kui teil õnnestub taaskeerutada wild sümboliga respinn, saate veel ühe võidukombinatsioonidega taaskeerutuse fikseeritud , milles on wild sümbol esindatud. Nii võite jätkata väga pikka aega.

Keerutage Joker 81 slotimasinat oma mobiilis

Meie hinnang Respin Joker 81 online slotimängule on väga positiivne, sest mäng pole keeruline ja sellel puuduvad ülidetailsed ja trikiga boonused. Üks põhjustest, miks Synot Games on üks juhtiv mängude arendaja on, et nende mängud on paindlikud ja ühilduvad enamike mobiilseadmetega. Proovige parandatud Respin Joker 81 mobiiltelefonil ise, sellel on ka tasuta mängurežiim.

Ettevõtte SYNOT Games kasiinomängud leiate neist kasiinodest:

Betsafe Alustusboonus: 1000 EUR Mängige ja võitke
OlyBet Alustusboonus: 200 EUR Mängige ja võitke

Puuviljadega slotid

Muud mänguautomaadid ettevõttelt SYNOT Games