Respin Joker
Mängige mänguautomaadi mängu Respin Joker kasiinos OlyBet päris raha eest.
Mängige ja võitke
Autor: Synot Games
Teema: Puuviljadega slotimasin
Rullikuid: 3 rullikut, 3 rida
Võiduliine: 5 fikseeritud panuseliini
Tagasimakse mängijale (RTP): 88 - 98 %
Mobiiliversioon: Jah
Teised mänguomadused: Wild asendused, tasuta kordus keerutused fikseeritud võiduliiniga, võidu korrutamine, hasartmängu funktsioon

Unustage kõik need ülekombineeritud 5 rullikuga masinad ja panustage lihtsusele. The Respin Joker online slotimasin täidab kõik teie nõuded. SYNOT Gamesi mängud kuuluvad kõrgeima kvaliteediga mängude hulka ning Respin Joker ei kaldu sellest traditsioonist kõrvale. See on väga kiire ja läbi töötatud puuviljade slotimasin. Puuviljateema lõbustab mängijaid veel aastaid ja kui see ka teile meeldib, lisage edetabelisse veel üks plusspunkt. Sa naudid seda põlgusega.

Slotimasina lihtsad, kuid meeltlahutavad reeglid

Nagu mainisime, rafineerituse asemel valiti lihtsus. Respin Joker on 3 rullikuga slotimasin, millel on 5 fikseeritud panuseliini. See on enam kui piisav ning tänu mõnele muudatusele võib see teid väga pikka aega lõbustada. Lisaks on võidud väga helded.

Oma kontole huvitava summa lisamiseks, nagu paljude teiste slotimasinate puhul, peate keerutama ühe võidukombinatsioonidest. Võidukombinatsioonid makstakse välja vasakult paremale ja need peavad algama esimesel rullikul vasakult ning seejärel katkematult jätkuma kuni kolmanda rullikuni.

See kehtib isegi siin, et kui ühel võidureal on saadaval rohkem võidukombinatsioonide võimalusi, lisatakse teie kontole ainult suurim võit. Kui teil õnnestub mitmel võiduliinil rohkem võidukombinatsioone keerutada, siis võidud liidetakse. Suurepärane boonus on see, et iga kord, kui keerutate sümbolit rullikute kõikidel positsioonidel, kahekordistuvad teie võidud. Ning ärge kartke, 3 rullikuga slotimasinatel ei ole raske seda saavutada.

Kui teie võidud ei tundu küllalt suured, siis on traditsioonilise GAMBLE nupuga võimalus seda duubeldada. Peate ainult kaardi värvi valima, mis on süsteemi poolt juhuslikult tõmmatud. Kui selle õieti ära arvate, siis teie võidud duubeldatakse. Kui eksite, siis ei saa te midagi. Õnne korral saate jätkata kuni teie võidud jõuavad maksimaalselt 110 000 euroni. Kui mängite tõesti suure raha peale, siis on võimalus võit varasemaga jagada. Võite loota, et kaardi loosimisel valib süsteem jokkeri kaardi. Sel juhul võidate automaatselt.

Jokker, mida armastate

Kui räägime juba jokkerist, siis asume boonussümboli juurde. See on klassikaline Wild sümbol, Respin jokeris kuvatakse see jokkerina. Üks kord keerutatud Wild-sümbol asendab mis tahes muud sümbolit ning võib seega täita võidukombinatsiooni. Kuid see pole kõik, mida Wild sümbol suudab teha. Võidukombinatsioonid, kus jokker jääb terveks teiseks keerutuseks, saate teie tasuta keerutuse. Rullikud pöörlevad uuesti ning võivad taaskord luua võiduliine, koos fikseeritud võiduliiniga, mis sisaldab jokkerit. Kui teil õnnestub uuesti jokkeriga võidukombinatsioon saada, siis saate taaskord tasuta keerutuse ning see võib jätkuda lõpmatuseni.

Hindame Respin Joker online slotimasinat väga positiivselt. See on tõesti väga lihtne slotimasin, mis pakub kohest lõbu ja funktsioone, tänu millele võite võita väga toredaid summasid. Mängige Respin Joker slotimasinat tasuta. Te ei pea riskima oma rahaga enne, kui olete süsteemiga tutvunud. Looge mängustrateegia ning peale seda minge ja võidelge päris võitude peale. Me soovime teile edu!

Ettevõtte SYNOT Games kasiinomängud leiate neist kasiinodest:

Betsafe Alustusboonus: 1000 EUR Mängige ja võitke
OlyBet Alustusboonus: 200 EUR Mängige ja võitke

Puuviljadega slotid

Muud mänguautomaadid ettevõttelt SYNOT Games