Red Tiger mänguautomaadid

Proovige ettevõtte Red Tiger mänguautomaate tasuta

Ettevõte Red Tiger asutati 2014. aastal ja tänu hästi valmistatud mängudele kasvavad nad jõudsalt. Hetkel kuuluvad nad turu kõige progressiivsemate jackpotide pakkujate sekka, neil on visiooni reguleeritud turgude liidriks tõusta.

Kuigi Red Tiger asutati kõigest paar aastat tagasi, on enamik selle töötajaid inimesed, kellel on online hasartmängude alal palju kogemusi. Ettevõtte peakontor asub Maltal ja neil on mitmeid mainekaid litsentse: Malta, Briti, Gibraltari ja teiste. Esmapilgul hakkas Red Tiger ehitama oma reputatsiooni üles Suurbritannias ja Aasias, kuid viimasel ajal on nad murdnud ka paljudele teistele turgudele. Leiate nende mänge Hispaania, Itaalia, Šveitsi, Skandinaaviast, Kesk-Euroopast ja Ida-Euroopast.

Vaadates Red Tigeri portfooliot on selge, et tiigri tugevaimaks küljeks on online slotimasinad. Kuigi ettevõte pakub enam, kui 90 mängu on nendest vaid 4 sellised, kus te rullikuid ei keeruta. Kõigil nendel slotimängudel on kaasaegne välimus, nad töötavad HTML5-ga ka lisaks kaunile graafikale iseloomustavad hästi arenenud boonusfunktsioonid. Mis puutub originaalsusesse, siis Red Tiger on selles valdkonnas maailma üks originaalsemaid slotimasinate loojaid.

Red Tigeri süsteemi eelisteks on peamiseks progressiivne jackpoti süsteem, boonuste haldamise rakendus Smart Spins ja loomulikult turniiri funktsioon mängijate mugavuse tõstmiseks. Suurepärane uus lisandus on Daily Drop Jackpot võrgustik, mis võimaldab Red Tiger filiaalidega seotud operaatoritele juurdepääsu igapäevastele ja igatunnistele jackpotide võrgule.

Paljud tuntud Eesti online kasiinod on lisanud Red Tigeri slotid oma valikusse. Slotimasinad nagu Pirates Plenty, Flaming Fox, Reel Heist, Treasure Mine ja teised suurepärased mängud ootavad juba mängimist, samuti ka teised ruleti ja blackjacki mängud.

Ettevõtte Red Tiger kasiinomängud leiate neist kasiinodest:
Betsafe Alustusboonus: 1000 EUR Mängige ja võitke
OlyBet Alustusboonus: 200 EUR Mängige ja võitke