Amusnet mänguautomaadid

Proovige ettevõtte Amusnet mänguautomaate tasuta

Euro Games Technology (EGT) loodi 2002 aastal ja asub Bulgaarias. Vaatamata asjaolule, et see on turul olnud üsna lühikest aega oleme selle liigitanud kõige kiiremini kasvavate hasartmängumaailmas tegutsevate ettevõtete hulka. Ettevõtte tegevusalad sisaldavad erinevate hasartmängutoodete arendamist, tootmist ja turustamist. EGT-l on lai toodete portfoolio. Need keskenduvad video slotimasinatele, slotimasinatele, jackpoti süsteemidele, elektroonilistele rulettidele, blackjacki laudadele, samuti erinevale kasiinovarustusele. Nende tooted on kõrge kvaliteedi ja hea hinnaga ning usaldusväärsed.

Ettevõte on järk-järguliselt liikunud Bulgaariast ja selle naaberriikidest üle kogu maailma. Täna on see tuntud inimestele 80 erinevas riigis üle Euroopa, Lõuna-Ameerika ja Aafrika. Samuti on neid edu saatnud mitmetel näitustel.

EGT juurde kuulub ka EGT Interactive, mis arendab keerulist hasartmängude jaoks valmistatud tarkvara. EGT Interactive pakub laia valikut unikaalseid online slotimasinaid, millest mõnesid olete kindlasti ka juba näinud. Maailma populaarsemate mängude hulka kuuluvad 40 Super Hot, Burning Hot, Shining Crown, ja Amazon´s Battle. Nende online mängudel on ka ülimalt atraktiivne RTP (ehk mängija saak).

EGT Interactive poolt arendatud slotimasinatel on tavaliselt unikaalne retro disain. See tähendab, et nende mängud pakuvad vanu häid klassikuid – alustades värske sidruni sümbolitega, kuni kirsside, melonite ja viinamarjadeni välja. Sinna hulka veel mõned seitsmed, kellad… mis kõik kokku moodustab hea mängu koos suure võidureitinguga. Kuid ärge laske ülalmainitust ennast lollitada – nende slotimasinad ei tundu mingil moel olema aegunud, otse vastupidi. Nende realistlik 3D animatsioon ja huvitav graafika haarab kohe teie tähelepanu.

Graafika pole siinkohal ainuke asi, mida armastada. Üheks põhjuseks, miks mängijatele meeldib EGT Interactive mängud on suur boonuste sagedus, mis (sageli) tuleb tasuta spinnide näol. Need slotid on ideaalsed igaühele, kes otsib kombinatsiooni erutusest, pingest ja klassikalisest keskkonnast – mis on nii mõnelegi mängijale kinkinud märkimisväärseid rahasummasid. Seega, mida arvate, millist prooviksite esimesena?

Ettevõtte Amusnet kasiinomängud leiate neist kasiinodest:
SuperCasino Alustusboonus: Mängige ja võitke
Betsafe Alustusboonus: 1000 EUR Mängige ja võitke
OlyBet Alustusboonus: 200 EUR Mängige ja võitke
Optibet Alustusboonus: 1000 EUR Mängige ja võitke