Tom Horn mänguautomaadid

Proovige ettevõtte Tom Horn mänguautomaate tasuta

Euroopa ettevõtte Tom Horn Gaming`u juured on Slovakkias ja see on üks kõige kogenumaid online kasiinomängude arendajaid. See on tegelenud hasartmängude turul nii Malta, kui Suur-Britannia litsentside alusel alates 2008 aastast. Ettevõtte kontorid asuvad Maltal, Slovakkias, Tšehhi vabariigi ja Ukrainas. Teised Euroopa mängijad võivad nende mänge kohata Leedus, Lätis, Eestis, Rootsis ja teistes riikides.

Ettevõtte portfoolio sisaldab laia valikut kasiinomänge. Loomulikult domineerivad online slotid, kuid Tom Horn on loonud ka ruletimänge ja teisi populaarseid kasiinomängude variante. Tom Horn Gaming`u slotimängudel pole Skavndinaavia loomingulisust ja keerulist mänguviisi, kuid need suudavad võistelda kõigi mängudega oma lihtsuse ja pakutava meelelahutuse poolest.

Mõlemad 3-realised ja 5-realised online slotid on ülimalt lihtsad ja pakuvad mängijatele täpselt seda, mida nad lihtsatelt slotimasinatelt ootavad: kiirust, mugavust ja lõbusust. Loomulikult ei tohi unustada ka nende boonuseid. Kuigi need pole just väga originaalsed, avaldavad need muljet helduse ja esinemissagedusega.

Märkimisväärset arengut on märgata visuaalse poole pealt. Tom Horn Gaming on nüüd mängude arendamisel täielikult HTML%-le lülitunud, mis võimaldab neil optimeerima online mänge ka mobiilseadmes kasutamiseks. Kui tutvute ettevõtte veebilehega saate teada, et Tom Horn`i motoks uute mängude arendamisel on Mobile-First disain, mis tähendab, et need on disainitud mobiilis ja tahvelarvutite ekraanidel mängimiseks.

Peame kiitma ka graafikat ja heli arengut. Kui võrdlete aastatetaguseid mänge täna loodavatega, siis on need täiesti erinevad. Meile tundub, et kõige uuemad mängud hakkavad visuaalse stiili poolest meenutama SYNOT`i mänge , arvan, et see on meie poolt austusavaldus.

Ettevõtte Tom Horn kasiinomängud leiate neist kasiinodest:
SuperCasino Alustusboonus: Mängige ja võitke
Betsafe Alustusboonus: 1000 EUR Mängige ja võitke
OlyBet Alustusboonus: 200 EUR Mängige ja võitke