SYNOT Games mänguautomaadid

Proovige ettevõtte SYNOT Games mänguautomaate tasuta

SYNOT on end hasartmängu maailmas hästi sisseseadnud bränd. See hasartmängu äris edukalt tegutsenud juba üle 20 aasta. Vaatamata sellele, et alustati väikese Tšehhi ettevõttena, on täna tegu rahvusvahelise holdingettevõttega, kus töötab üle 3000 inimese.

SYNOT Games on üks uusimaid osakondi. Selle eesmärgiks on Synot`i kanna kinnitamine areenil, mida traditsiooniliselt domineerivad ettevõtted nagu Playtech ja Microgaming, samuti kasiinode varustamine kõrge kvaliteediga mängudega, mis leiaksid stabiilse ning võrreldava fännibaasi nagu seda on teinud “Book of Ra” ja “Sizzling Hot”.

Arvestades asjaolu, et tegu on üsna väikese teenusepakkujaga, on nende poolt pakutav mängudevalik piisav. Siiski sisaldab käesolev portfoolio vaid slotimänge ja ruletti. Sarnaselt teiste “suurte” brändidega on SYNOT Games`l oma signatuurjooned ja nende mängud on teiste teenuspakkujate seast kergesti eristatavad.

See on enamasti tänu mängude spetsiifilisele graafilisele disainile. Eriti suurepärane visuaal on mängudel nagu “Hot Africa” või “The Wild Job”. Kõik Synot `i mängud on saadaval HD-s, seega pole teil vaja muretseda selle üle, et peaksite oma ekraanidelt vaatama uduseid ja suurendatud tekstuure (mis on tihti teemaks teiste teenusepakkujate vanemate mängude puhul).

Kõik SYNOT`i slotimasinad, loomulikult ka rulett, kasutavad HTML5 tehnoloogiat, seega on need saadaval mitte ainult klassikalistes arvutites, vaid ka tahvelarvutites ja mobiiltelefonides, mis töötavad Androidi ja iOS-ga.

Ettevõtte SYNOT Games kasiinomängud leiate neist kasiinodest:
Betsafe Alustusboonus: 1000 EUR Mängige ja võitke
OlyBet Alustusboonus: 200 EUR Mängige ja võitke