Yggdrasil mänguautomaadid

Proovige ettevõtte Yggdrasil mänguautomaate tasuta

Need, kelle meeldivad põhjamaise mütoloogiaga mängud on kindlasti kuulnud nime Yggdrasil. Põhjamaade elamine jaoks on Yddgrasil niiöelda maailmapuu. Seda peeti 9 müütilise maailma sissepääsuks. Sama nimega ettevõte on võtnud seda tõlgendust sõna-sõnalt ja soovib oma mängijaid viia sinna, kus nad veel käinud pole. Suure lõbu ja suurepäraste võitude kuningriiki.

Yggdrasil loodi 2013 aastal Rootsis. Selle asutaja, Frederik Elmqvist, oli algupäraselt teise hasartmängude valdkonna – NetEnt. tegevjuht. Seni on selle ettevõtte mõju Yggdrasil`I online slotimängudele üsna märgatav. Mängijatele püütakse pakkuda mugavust ja täisväärtuslikku mängukogemust, mitte lihtsalt hingetuid keerlevaid rullikuid.

Yggdrasil on kvaliteet. Pole vahet, kas räägime nende hasartmängude platvormist - iSense 2.0 või individuaalsetest online mängudest, Yggdrasil on tipus. Selle ettevõtte tugevuseks on kõige uuema tehnoloogia kasutamine. See ettevõte on esimene mängudelooja, kes loobus Flash`ist ja lülitus HTMN5-le. Selle tulemusena töötavad tooted sujuvalt lisaks arvutitele ka mobiiltelefonides ja tahvelarvutites.

Loomulikult on mängija vaatevinklist kõige olulisem, et oleks lõbus. See on milles Yggdrasil`i mängud lihtsalt hiilgavad. Need ei näe mitte ainult head välja, vaid pakuvad ka huvitavaid boonusfunktsioone. Teid püütakse haarata kaasa teisiti mängima. Tegu on interaktiivsusega, kus teie tegevustel on kaalu. Sageli võite rullikute keerutamisel saate eriülesandeid ja slotimasinaga suhtlemise eest spetsiaalseid boonuseid või tõsta märkimisväärselt oma võite.

Fakti, et Yggdrasil mõtleb ette toetavad ka teised funktsioonid, mida mängud pakuvad. Näiteks uurepärane ühenduvus sotsiaalvõrgustikega. Autorid teavad, et tänapäeva mängijatele meeldib enda võitude eest kiita saada. Seega võimaldavad Yggdrasil’I slotimasinad inimestel jagada mängust mida iganes vajutades kõigest ühele nupule. Meile see igatahes meeldib.

Selle mängutootja mängude valik pole nii lai, kui konkurentidel, kuid iga mäng on nii kõrgetasemeline, et teeb konkurentidele silmad ette. Lisaks slotimasinatele pakuvad põhjamaalased ka kraapekaarte, Keno`t ja Lotto Express`i. Kõigi jaoks leidub, mida valida.

Ettevõtte Yggdrasil kasiinomängud leiate neist kasiinodest:
SuperCasino Alustusboonus: Mängige ja võitke
Betsafe Alustusboonus: 1000 EUR Mängige ja võitke
OlyBet Alustusboonus: 200 EUR Mängige ja võitke