DiamondZ
Mängige mänguautomaadi mängu DiamondZ kasiinos OlyBet päris raha eest.
Mängige ja võitke
Autor: Synot Games
Teema: Vääriskividega slotid
Väljaandmise kuupäev:
Rullikuid: 5 rullikut, 3 rida
Võiduliine: 20
Tagasimakse mängijatele (RTP): 96,15 %
Volatiilsus: 4/5 (keskmine-kõrge)
Mobiiliversioon: Jah
Teised mängu omadused: Wild sümbol, 2x Scatter sümbol, tasuta spinnid, võidukord, progressiivsed jackpotid, riski funktsioon, automaatmäng

Diamondz kaasaegse välimusega puuviljadega slotimasin

SynotGamesi kasiinomängude autorid on julgenud lisada online slotile Diamondz lisada kombinatsiooni puuvilja ja teemantide teemast. Nad on muutnud mängu kaasaegsemaks ja tõstnud selle kõrgemale tasemele. 3D tekstuurid on rikkalikud ja hästi meisterdatud. Üldine slotimasina esitlus haarab juba esmapilgul teie tähelepanu. Ideaalne graafika on võimendatud võluva muusika ja põnevate boonusfunktsioonidega.

Diamondz online slotimasin on oma 5 rulliku, 3 rea ja 30 fikseeritud võiduliiniga sarnane Jewels Quest 2 mängule. Võidukombinatsioone loetakse ühes suunas vasakult paremale. Need peavad algama esimesest reast ja jätkuma vastassuunas ilma katkestuseta. Kahesuunaliste võidukombinatsioonidega slotimänge pole palju, need on üsna haruldased nagu näiteks Reel Sheriff.

Nagu oleme juba maininud, siis Synot Games on Diamondz online sloti loomisel kombineerinud kaks ennast tõestanud teemat. Dominantseid puuviljade sümboleid on komplimenteeritud hinnaliste kalliskividega, mis on paigutatud boonussümboliteks. Väga nutikas, sest puuviljad ja vääriskivid on online slotimängides kõige populaarsemad “tarbekaubad”. Lisaks näeb graafika samuti vapustav välja ja säilitab teie huvi mängu vastu. Võidukombinatsiooni saamiseks on teil vaja ühendada kolm, neli, või viis samasugust sümbolit. Selleks, et võidukombinatsioon annaks teile veelgi atraktiivsemaid auhindu, peab see eelistatavalt koosnema melonitest või viinamarjadest. Need kaks sümbolit premeerivad 0.5-, 2.5- or 10-kordse panuse summaga. Ploomide, apelsinide ja kirsi sümbolite eest on auhinnad madalamad. Rullikutel keerlevad ka punased seitsmed, mis on lahutamatu osa paljude slotimängude puhul ja Diamondz online sloti kõige kallimad põhisümbolid. Need võivad tõsta mängija panust 0.75-, 5- või 25-korda. Seda pole just palju, kuid mäng koosneb kuni 3 boonussümbolist, seega pole suuremate võitude saamine eriline probleem.

Diamondz boonused

Wild sümbol, tasuta spinnid, panuse kordajad ja isegi 2 Scatteri sümbolit. Diamondz online sloti boonuspakkumised näevad väga head välja. Wild sümbol on Jokker, mis ilmub kõigile rullikutele väljaarvatud vasakult esimesele ja asendab võidukombinatsioonides puuduolevaid sümboleid. Scatter sümboliteks on kaks kalliskivi sümbolit – Diamond ja Diamondz. Peamiseks erinevuseks nende vahel on see, et esimesena mainitu ilmub põhimängus ja viimasena tasuta spinnides.

Põhimängu teemant on tavaline kalliskivi, mis kuvad juhuslikku panuse kordajat (0.25 - 10x). Pärast minimaalselt 5 kalliskivi keerutamist on lisatud kõik kordajad samaaegselt, võit makstakse välja ja käivitub 5 tasuta spinni funktsioon. Nende ajal tuleb mängu eelpool mainitud Diamondz sümbol, mis on kolmekordne kalliskivi. Tasuta spinnide ajal maksab iga selline sümbol sama väärtuse, mis boonusmängu käivitanud teemandid. Teisisõnu, selle väärtus tuleneb teemandi sümbolitest, mis käivitasid tasuta spinnide mängu.

Mängite ka Synoti progressiivsete jackpottidele

Populaarsed Synoti Progressivsed Jackpotid – Diamond, Gold, Silver ja Bronze – on mõnedes kasiinodes samuti osa Diamondz online slotimängust. Nende väärtused kuvatakse otse rullikute peal. Samuti leiate Diamondz slotimasina Eesti online kasiinost. Sellega tutvumiseks saate proovida tasuta demo versiooni. Diamondz slotimasin on loomulikult saadaval ka mobiilse versioonina.

Ettevõtte SYNOT Games kasiinomängud leiate neist kasiinodest:

Betsafe Alustusboonus: 1000 EUR Mängige ja võitke
OlyBet Alustusboonus: 200 EUR Mängige ja võitke

Kalliskividega slotimasinad

Muud mänguautomaadid ettevõttelt SYNOT Games