Dazzle me
Mängige mänguautomaadi mängu Dazzle me kasiinos Paf päris raha eest.
Mängige ja võitke
Mängu tüüp Videomänguautomaadi mäng
Kuvasuhe 4:3
Ketta tüüp Keerlevad kettad
Kettad 5 ketast, 3 rida, 25 panuseliini (fikseeritud)
Mängijatele tagastatava raha protsent 96.9 %
Minimaalne panus 0.20 €
Maksimaalne panus 200 €
Mängu funktsioonid Tasuta spinnid, Wild asendamised, ühendatud rullikud

Kui arvate, et kõik slotimasinad on ühesugused ja teil hakkab igav tavapakkumisi isegi vaadates, siis soovitame teil Dazzle Me slotimasinat lähemalt vaadata. See on erinev juba esmapilgul ja kuigi see ei paku nii palju boonuseid, kui “kolleeg” Starburst, on see kindlasti proovimist väärt.

Ebatavaline slotimasin teeb reas olevate numbritega maagiat

Me juba mainisime, et see slotimasin on teistest silmapaistvalt erinev, selle põhjuseks on lähenemine numbritele individuaalsetel rullikutel. Samas kui rullikute arv on fikseeritud klassikalisele 5-le, siis ridade arv varieerub. Esimesel kahel rullikul on 3 rida, järgmisel kahel 4 ja viimasel traditsiooniliselt 5. Seega kui mängite Dazzle Me mängu võite näha sarnasusi teiste slotimasinatega, kuid sellel on siiski oma unikaalne element. Võiduridade arv on samuti erinev – Dazzle Me pakub neid kuni 76. Kahju, et teid neid valida ei saa, nende numbrid on fikseeritud, mis suurendab nõudeid teie deposiidile.

Mängukogemust rõhutatakse ka selle visuaalide ja audioga. NET ENT ei hoidnud kokku ja isegi kui see esmapilgul nii ei paista, on vääriskivide värviline maailm täis väikseid detaile. Audio on samuti meeldiv ja meil polnud midagi selle mängimise vastu, isegi pikematel mängusessioonidel.

Tavastandarditest kõrgemas Dazzle Me boonused

Vastupidiselt sellele, mida oleme algsues soovitanud, pakub mäng siiski mõnesid korralikke boonuseid. Esmalt oleme väga Rahul Tasuta Spinnige sümboliga, mis premeerib teid tasuta spinnidega otse rullikul. 2 nendest sümbolitest annavad teile 8 tasuta keerutust, nelis neis annavad 12, kui teil peaks õnnestuma kokku saada 5, siis saate 16 tasuta spinni.

Teine boonus nimega Linked Reels on samuti seotud tasuta spinnidega. See boonus on saadaval tasuta spinnide ajal. Idee on järgmine: pärast iga ringi 1 kuni 4 kõrvalised rullikud muutuvad identseteks. Näiteks rullik 2 muutub identseks rullikuga 1 ja rullik 4 muutub identseks rullikuga 3. See annab teile võimaluse palju huvitavamateks auhindadeks.

Dazzle me`l on veel üks boonuspakkumine: Dazzle Me wild rullikud. Nagu juba viitab, siis on see seotud wild sümbolitega. Need ilmuvad juhuslikult keset tavalist mängu kogu rulliku peamise kihina. See töötab järgnevalt: kui teil õnnestub saada wild sümbol hakkavad teised rattad uuesti keerlema ja siis võivad ka need muutuda Dazzling Wild Rullikuteks. Sellisel juhul võivad teid ees oodata tõeliselt esmaklassilised võidud. Seevastu pole muutunud rullikute mõjutamiseks mingeid võimalusi, tegu on puhtalt õnnega.

Enne reaalse raha kulutamist proovige Dazzle me mängu tasuta

Võibolla arvate, et slotimasin on liiga keeruline – kuid võite meid usaldada, kui ütleme, et see on kergesti mõistetav. Kõik, mida arusaamiseks vajate on paar keerutust. Pakume teile võimalust slotimasinat tasuta mängida, nii saate proovida, kas teile see ebatavaline slotimasin on teie jaoks. Kui teile see siiski meeldima peaks hakkama, siis pakub see teile kindlasti tervislikku meelelahutust.

Ettevõtte NetEnt kasiinomängud leiate neist kasiinodest:

SuperCasino Alustusboonus: Mängige ja võitke
Betsafe Alustusboonus: 1000 EUR Mängige ja võitke
OlyBet Alustusboonus: 200 EUR Mängige ja võitke
Optibet Alustusboonus: 1000 EUR Mängige ja võitke
Paf Alustusboonus: Mängige ja võitke

Kalliskividega slotimasinad

Muud mänguautomaadid ettevõttelt NetEnt