Skull Bonanza
Mängige mänguautomaadi mängu Skull Bonanza kasiinos Betsafe päris raha eest.
Mängige ja võitke
Autor: Synot Games
Teema: Adventure
Välja andmise kuupäev:
Reels: 5 rullikut, 3 rida
Võiduliine: 9
Tagasimakse mängijale (RTP): 95.13% (võib kasiinoti varieeruda: 85.11% - 97.99%)
Volatiliilsus: 3/5 (keskmine)
Mobiiliversioon: Jah
Teised mängu omadused: Wild sümbol, Scatter sümbol, tasuta spinnid, võidukordajad, riski funktsioon, automaatmäng

Kõigi hinged päev Mehhiko stiilis

Halloween, Kõigi Hingede Päev või Día de los Muertos. Lahkunute hingi tähistatakse üle kogu maailma alates juba aegade algusest peale. Mehhikos on see eriti suur üritus, kui mitte aasta üks suurimaid. Lisaks maitsvale tekiilale ja hõrgutavatele tacodele on Ladina-Ameerika elanikud tuntud oma temperamendi ja fakti poolest, et nad tähistavad pühasid mitu päeva järjest. Lisaks tähistavad nad lahkunuid ja seda puha, kui õnnelikku kohtumist elevate ja surnute vahel. Sellele teemale on Synot Games toetunud ka oma suurepärase online slotimängu, Skull Bonanza loomisel, mis ei jää kaugele maha edukast 243 Mexicana slotimängust, mida kirjeldasime eelmises arvustuses.

Skull Bonanza online slotimängul on identne teema, kui mängul Book of Spells. Seega asuvad võidukombinatsioonid 5 reas ja on 9 fikseeritud võiduliini. Disainerid ei ole värvide pealt kokku hoidnud, mida võib Mehhikoteemalise mängu puhul oodata. Sümbolid on kõrge kvaliteediga, elevates värvides ja sloti taustaks on surnuaeda viiv tee. Muusika on samuti väga meeldiv, taustal võite kuulda mängimas lõõgastavaid kitarrihelisid. Skull Bonanza sisaldab kümmet põhisümbolit. Esimese kaheksa jaoks on teil vaja võiduliinist kolme kuni viit sama sümbolit, ülejäänud kahe puhul (kitarr ja tantsija) piisab isegi kahest. Need kaks löövat sümbolit on mängus kõrgeima väärtusega. Viis kitarristi premeerivad 100 ja viis tantsijat 125x panustatud summa.

Boonused ja erifunktsioonid

Peale võistluse on palju rohkem atraktiivseid võite on saavutatavad boonussümbolite ja Synot Games slotimängude erifunktsioonide abil. Kui need töötavad tunnete tõeliselt pidulikku atmosfääri. Erivärvilised pealuud ja Wild sümboli näoilmed. Isegi vähem kogenud mängijad teavad, et Wild asendab võidukombinatsioonis tavasümboleid. Lisaks on mängus ka altar koos küünalde ja pealuudega, milleks on Scatter sümbol. Maandudes vähemalt kolmel Scatteri sümbolil mistahes positsioonis premeerib see slotimängus mistahes positsioonis 10 tasuta spinniga. Tasuta spinnide mängus, jääb iga kuvatud Wild sümbol oma kohale, kuni spinnide lõpuni. See pole veel kõik. Iga wild sümbol premeerib kas täiendava tasuta spinniga , või võidukordajaga läbi tasuta spinnide.

  • Roheline pealuu = +1 tasuta spin
  • Sinine pealuu= +2 tasuta spinni
  • Lilla pealuu = +3 tasuta spinni
  • Punane pealuu = kordaja x2
  • Kollane pealuu = kordaja x3

Wild ja Scatter sümbolid saavad luua ka omaette võidukombinatsiooni ja mitte igasuguse. Viie sellise sümboli eest saate te 1 000 korda oma panuse. Lisaks boonusele on ka teine moodus, kuidas saada teisi suuremaid võite. Kuigi see on riskantne aga kui te armastate riske võite oma võidud kahekordistada. Pärast klikkides Riski nupule, suunatakse teid uuele ekraanile, kus teie eesmärgiks on ära arvata peidetud kaardi värv. Õige arvamise korral teie võidud 2-kordistatakse, arvates valesti kaotate oma võidu. Saate maksimaalsed võidud tänu Synot Progressiivsele Boonusele. On vaid kahju, et need neli progressiivsete jackpottide taset pole rakendatud igas kasiinos, kus Synoti mänge pakutakse.

Keerutage Skull Bonanza rullikuid kasiinod

5-realine Skull Bonanza slotimasin on ideaalne värskendus neile mängijatele, kes on puuviljadega slotimasinatest tüdinenud või neile, kes otsivad mängus midagi seiklusrikkamat ja erutavamat. Maanduge kolmele Scatter sümbolile, et alustada glamuursete võitude pidu. Skul Bonanzat saab mängida ka tasuta režiimis, loomulikult on see ideaalne ka mobiilil mängimiseks.

Ettevõtte SYNOT Games kasiinomängud leiate neist kasiinodest:

Betsafe Alustusboonus: 1000 EUR Mängige ja võitke
OlyBet Alustusboonus: 200 EUR Mängige ja võitke

Lõbusad, lustlikud slotid

Muud mänguautomaadid ettevõttelt SYNOT Games