Mega Fortune Dreams
Mängige mänguautomaadi mängu Mega Fortune Dreams kasiinos Betsafe päris raha eest.
Mängige ja võitke

Ja legend jätkub. Tutvustame mänguautomaati, millest saab tõenäoliselt üks populaarsemaid mänge. Pärast Mega Fortune’i mänguautomaadi tohutut edu tutvustab Net Entertainment uut ja täiustatud versiooni – Mega Fortune Dreams.

Sellel pole mitte ainult uus graafika ja heli, vaid ka mängu ennast on täiustatud. Lisatud on uusi funktsioone ja võiduliinide arvu on vähendatud. Mega Fortune Dreams™ on viie kettaga videomänguautomaat, millel on 20 võiduliini. Palmipuu tähistab kõiki muid sümboleid nagu Wild-sümbol. Kolm palmipuud aktiveerivad uue keerutuse, samas kui Wild-sümbolid jäävad oma kohale. Mängus on tasuta keerutused, võidu mitmekordistamise ja boonusmängu võimalus, kus saate keerutada ja võita suurepäraseid auhindu ja fantastilise peavõidu. AUTOPLAY funktsioon on mõeldud neile, kes jahivad peamiselt boonuskeerutusi. Mängu täpse kirjelduse ja arvustuse leiate aadressil casinosearch.eu – Mega Fortune Dreamsi arvustus.

Keegi ei tea, miks algupärane versioon nii populaarseks sai. Tõenäoliselt oli põhjuseks peavõit, mis ulatus miljonitesse eurodesse. Sellise summaga saab täita ka kõige metsikumad unistused. Arvame, et uus versioon meeldib mängijatele veel rohkem.

Ettevõtte Net Entertainment kasiinomängud leiate neist kasiinodest:

Betsafe Alustusboonus: 1000 EUR Mängige ja võitke
Unibet Alustusboonus: 100 EUR Mängige ja võitke
OlyBet Alustusboonus: 200 EUR Mängige ja võitke
Optibet Alustusboonus: 1000 EUR Mängige ja võitke
Kingswin Alustusboonus: 200 EUR Mängige ja võitke

Klassikalised slotimasinad

Muud mänguautomaadid ettevõttelt Net Entertainment

Veebisait kasutab kuvatava sisu kvaliteedi paremaks muutmiseks küpsiseid. Saate küpsised oma brauseri sätetes blokeerida. Kasutades meie veebilehte aktsepteerite Küpsiste Poliitikas välja toodud küpsiste kasutamise.

Nõustun