Starburst
Mängige mänguautomaadi mängu Starburst kasiinos Betsafe päris raha eest.
Mängige ja võitke
Mängu tüüp Videomänguautomaadi mäng
Kuvasuhe 4:3
Ketta tüüp Keerlevad kettad
Kettad 5 rullikut, 3 rida, 10 panustamisliini
Mängijatele tagastatava raha protsent 96,1 %
Minimaalne panus 0,10 €
Maksimaalne panus 100 €
Mängu funktsioonid Tasuta keerutused, Wild asendused, kordajad

Proovige slotimängude mängijatelt küsida nende lemmik slotimasinate kohta. Näete, et üsna paljud neist vastavad, et selleks on Starburst. Miks see nii on? Mis muudab selle Net Entertainment poolt arendatud ja populaarsete maiustuste järgi nimetatud slotimasina nii unikaalseks?

Meeltlahutav, kaasaegne online slotimasin

Starburst näeb välja nagu klassikaline 5 rullikuga slotimasin, millel on 10 valikulist võiduliini, kuid esmamulje võib olla petlik. Mängu lihtsate põhimõtet taha on peidetud palju meelelahutust. Starburst`is loetakse võiduliini nii vasakult paremale, kui paremalt vasakule. Veelgi enam, võitmiseks on teil vaja saada ainult 3 võidusümbolit järjestikulisel rullikutel. Need peaksid peatama isegi mängu suhtes skeptilised inimesed. Selline heldekäelisus on üsna haruldane. Starburst haarab teie pilku ka visuaalidega. See on täiedetud säravate kalliskivide, bar`ide ja õnnenumbritega. Kui olete mängimist juba alustanud, tundub lahkumine teile raske.

Helde Wild sümbol

Kirsiks koogil on kindlasti Wild sümbol. Starburst on kujutatud tähena ja toimib põhimõtteliselt Wild sümbolina, mis saab asendada mistahes muud võiduliinis olevat sümbolit. SEEVASTU on sellel slotimasinal ka oma tvist.

Kui Wild sümbol ilmub, siis laieneb see tervele rullikule andes teile lisavõiduvõimalusi ja loomulikult suuremaid kordajaid ka teistel ridadel. Kuid see pole kõik: kui saate wild sümboli, siis antakse teile üks tasuta keerutus. See rullik, kus on wild sümbol lukustub ja teised neli keerutatakse uuesti. See tähendab, et teil on veel üks võimalus võita. Siiski on asjas konks. Selle tasuta keerutuse jooksul maksab masin välja vaid kõige parema võidurea. Kuid asja helgem pool on, et saate väljamakse liini kohta mõlemas suunas, mis tähendab, et saate rohkem, kui kusagil mujal.

Mängige Starburst slotimasinal tasuta

Võibolla leidsite, et meie arvustus on liiga positiivne, kuid mis puudutab Starbursti, siis kurtmiseks tõesti põhjust pole. Proovige seda ise ja näete, millest me räägime. Mängige Starbursti tasuta ja avastage selle lihtsa disaini ja puhta meelelahutuse ilu.

Ettevõtte NetEnt kasiinomängud leiate neist kasiinodest:

SuperCasino Alustusboonus: Mängige ja võitke
Betsafe Alustusboonus: 1000 EUR Mängige ja võitke
OlyBet Alustusboonus: 200 EUR Mängige ja võitke
Optibet Alustusboonus: 1000 EUR Mängige ja võitke
Paf Alustusboonus: Mängige ja võitke

Klassikalised slotimasinad

Muud mänguautomaadid ettevõttelt NetEnt