Optibet

Litsentsi omavas Optibeti kasiinos on väga lai valik mänguautomaate. Mänguautomaadid on jagatud kolmeks: RED-automaadid – NetEnti mängud, WHITE-automaadid – Microgamingu mänguautomaadid ja viimaks SILVER-automaadid – sealt leiate NexGeni veebimängud ja loomulikult ka menukad Aristocrati mänguautomaadid. Videopokkeri jaoks on eraldi jaotis. Valikusse lisandub pidevalt uusi mänge. Klassikaliste kasiinomängude austajatele on meil ka rulett, blackjack, pokker ja kaks reaalajakasiinot.

Registreeruge ja nautige suurepärast mängu
Mängud ja mänguautomaadid pakkujalt: Microgaming, Net Entertainment, EGT, NYX, Play'n GO, Novomatic,
Saadaval järgmistes keeltes:
Progresseeruvad peavõidud: Jah
Sisse- ja väljamaksed: Saadaval on palju kiireid makseviise
Alustusboonus:

Kasuta sissemaksel boonuskoode OPTIBET1, OPTIBET2 , OPTIBET3 oma 3 esimese sissemakseboonuse saamiseks. Boonuseid jagatakse järgnevalt:

 • I sissemakseboonus 100% kuni €500 ulatuses
 • II sissemakseboonus 50% kuni €300 ulatuses
 • III sissemakseboonus 20% kuni €200 ulatuses
Litsents: Eesti Maksu- ja Tolliamet
Ekraanipildid:

Kasiino Optibet uudised ja kampaaniad

 • Playboy mänguautomaat mitmele mängijale on kohal

  Playboy mänguautomaat mitmele mängijale on kohal

  2014-10-27 11:22:50

  Pikkadesse sügisõhtutesse põnevuse lisamiseks saate nüüd proovida populaarse Playboy mänguautomaadi uut ja huvitavat versiooni. Proovige seda uut, mitmele mängijale loodud viie kettaga mänguautomaati.

  Mitmele mängijale mõeldud mänguautomaadid pakuvad meelelahutust uuel tasemel. Neis on koos võimalus mängida veebis, olles mugavalt kodus, ja ühtlasi kohtuda mängijatega reaalses kasiinos. Mitme mängijaga mänguautomaatidel mängides saate oma õnne jagada ka teistega, kes samal mänguautomaadil mängivad. Koos saate avada boonusmänge või mänguautomaadi uusi tasemeid. Samuti on teil võimalus mängijatega suhelda (kui soovite neid suurepärase võidu puhul õnnitleda või öelda mõne krõbedama sõna, kui õnn on teid maha jätnud).

  Proovige näiteks Optibet kasiinos Playboy mänguautomaadi mitmele mängijale mõeldud versiooni.

  Registreerugeja nautige suurepärast mängu

Veebisait kasutab kuvatava sisu kvaliteedi paremaks muutmiseks küpsiseid. Saate küpsised oma brauseri sätetes blokeerida. Kasutades meie veebilehte aktsepteerite Küpsiste Poliitikas välja toodud küpsiste kasutamise.

Nõustun