Motörhead
Mängige mänguautomaadi mängu Motörhead kasiinos Betsafe päris raha eest.
Mängige ja võitke

Kui teile on meelt mööda vanakooli filosoofia: seks, narkootikumid ja rock’n’roll (ning loomulikult hasartmängud) sellisel juhu on Motörhead online slotimasin teie veregrupile. Kui nüüd järele mõelda, siis on see just nagu bänd Motörhead mis isegi pärast selle esimese mehe Lemmy Kilmister surma jääb vaidlematult raske rokkmuusika, metalli ja rock’n’rolli legendiks.

Motörhead on nimi NETENT on matemaatika tegemisel väga võimekas, kui on otsustanud sellele bändile ühe oma slotimasinatest pühendada. Pärast Guns’n’Roses slotimasina ja Jimi Hendrix`i mängu, on meil siin veel ka kolmas masin, mis ei innusta teie kirge mängimise vastu, vaid purustab ka teie trummikiled. Seda muidugi juhul, kui söandate asendada tänapäevased pisarakiskujatest poistebändid karmimate toonide vastu.

Nii kõlavad uue taseme helid

Kui nõustute kõige eelpool mainituga, siis tere tulemast maailma, kus karmid sõnad pole haruldus ja kus on pisut vali. Motörhead video slotmasin on täpselt selline nagu te seda endale ette kujutasite – vali, vilkuv ja äärmiselt terav. Visuaalid on nagu tavaliselt NETENT online slotimasinate puhul esmaklassilised, Lisaks suurepärasele graafikale, mida domineerib ikoonbändi logo on teil kindlasti hea meel kuulda ka Motörhead’I suurimaid hitte. Võite olla kindlad, et hasartmängudes pole palju paremaid asju, kui rullikute keerutamine ja ikoonilise Ace of Spades heli taustal võitmine.

Kuid nüüd faktide juurde. Motörhead on 5-realine online slotimasin, millel on 76 fikseeritud liini ja paaritu arv ridasid. See tähendab, et vasakult kaks esimest liini on 3-realised, ülejäänud kahel on 4 rida ja kõige parempoolsemal on kuni viis rida. Pole vaja asju liiga keeruliseks muuta, teie eesmärk on endiselt võidukombinatsiooni saamine ja kui võimalik, siis mitme identse sümboliga, mis järgnevad teineteisele vasakult paremale.

Keerutamine selles mängud on juba iseenesest päris lõbus tänu paaritule arvule ridadele, kuid tõeline sõit hakkab pihta, kui mängu sekkuvad ka boonused. Neid on teie rõõmuks ettevalmistatud mitmeid. Juhuslikud ja sellised, mille nimel peate võitlema.

Metallimaitselised boonused

Motörhead video slotimasina peamisteks eelisteks on Wild ja Scatter sümbolid. Wild sümbol töötab nagu jokker ja asendab kõiki klassikalisi sümboleid, mis on võiduliinist puudu. Scatter sümbolil on teistsugune omadus. See ilmub vaid rullikutele 3, 4 ja 5. Kui teil õnnestub see rullikutele saada korraga 3 korda saate 10 spinni. Suurepärane on asjaolu, et tasuta spinnide ajal on kõik teised boonuste funktsioonid samuti aktiivsed. Seega saate võita päris kenasid summasid.

Teiste boonusfunktsiooniga, siinkohal peame silmas Mystery Reel Feature ja Bomber Feature funktsioone on Mystery Reel funktsioon aktiivne läbi kogu mängu. Iga keerutusega on üks rullikutest märgitud, kui Mystery Reel. See tähendab, et sellel on salapärased sümbolid, mis kuvatakse rulliku peatumisel, need asendavad klassikalisi sümboleid. Kõige sagedamini on vaid üks mystery rullik, kuid võib juhtuda, et kõik saadaolevad rullikud muutuvad mystery rullikuteks.

Teine boonusfunktsioon on Bomber Feature, mis töötab samuti koos mystery sümbolitega. See aktiveerub mängu ajal juhuslikult, alati enne rulliku keerutamist. Selles erilises režiimis hakkavad rullikutele ilmuma juhuslikud mystery sümbolite klastrid, niiöelda pommid. Minimaalselt 10 mystery sümbolit ilmub Bomber boonuse ajal rullikutele. Need jäävad oma kohale seni, kui rullik peatub muutudes siis klassikalisteks sümboliteks ja luues võidukombinatsioone. Olenemata boonustest peame lisama, et nende aktiveerumisel hakkavad tööle tõeliselt imelised visuaalsed efektid, mis võivad olla paremad, kui võidud ise. Meie igatahes nautisime neid

Motörhead on slotimasin, mis kutsub mängima – isegi tasuta

Tegelikult nautisime kogu laotust. Motörhead video slotimasin on pikkadel õhtutel eriti lõbus, eriti kui soovite kuulata kiiret muusikat. See paneb teil kindlasti vere ringlema. Kui otsustate proovida seda legaalset dopinguvormi soovitame vähem kogenenumatel mängijatel proovida Motörhead Video Slotimasinat esialgu tasuta. Tutvuge esmalt mänguga, kui see teile raha maksma läheb. Kui saate Lemmy ja ta bändiga samale lainele ei peate teid miski neilt pisut raha välja raputamast. Hoiame pöidlaid.

Ettevõtte NetEnt kasiinomängud leiate neist kasiinodest:

SuperCasino Alustusboonus: Mängige ja võitke
Betsafe Alustusboonus: 1000 EUR Mängige ja võitke
OlyBet Alustusboonus: 200 EUR Mängige ja võitke
Optibet Alustusboonus: 1000 EUR Mängige ja võitke
Paf Alustusboonus: Mängige ja võitke

Muusikalised slotid

Muud mänguautomaadid ettevõttelt NetEnt