Guns N’ Roses

Guns N’ Roses


Grisio VIP Clubi hinnang NetEnt
Mängige mänguautomaadi mängu Guns N’ Roses kasiinos Betsafe päris raha eest.
Mängige ja võitke

Axl Rose, Slash, Izzy Stradlin – kas need nimed tähendavad teile midagi? Kui vähemalt üks neist paneb teil vere käima roki rütmis ja teil peaks tekkima tahtmine purustada kitarr või paar, siis Guns N’ Roses. o teie jaoks õige slotimasin. Legendaarsel bändil on nüüd oma enda online mäng, mille on välja töötanud NETENT. NETENT võttis Guns N’ Roses`st maksimumi ja kui teile see bänd meeldib on see mäng teie jaoks tõeline meelelahutus.

Samuti kui kuulete kõige alguses laulu Welcome to the Jungle olete täpselt seal, kuhu autor teid viia soovis ning teekond on alles algamas. Mängimise ajal saate kuulata parimaid slotimasina esitusloendi hitte, mis lisab pinget ja vaibe isegi tavalisele rulliku keerutamisele.

Guns and roses keerlevatel rullikutel

Muusika pole ainus selle slotimasina kõrge kvaliteediga komponent. Graafika ja visuaalid on samuti suurepärased. Nagu oodatud on ikooniline Guns N` Roses logo nähtav mitmes kohas, kuid disainitud on ka teisi sümboleid. Rullikute alumisest osast leiate valjult tähistava publiku, kes elavad kaasa igale teie võidule, mis on väga kena lisandus mängule.

Kuid liigume edasi ka mängu endani. Guns N’ Roses on 5-rullikuga slotimasin, millel on kolm liini ja 20 fikseeritud võiduliini. Võidukombinatsioonid toimivad eksklusiivselt suunaga vasakut paremale. Seni on kõik slotimasina kohta ootuspärane. Tõeline kontsert algab erifunktsioonidest.

Helded tuuriboonused, erirežiimid ja minimängud

TAutorid on teie jaoks siia mängu toonud keskmisest suurema arvu boonusmänge ja erifunktsioone Wild sümbol - wildcard (jokker), mis asendab võidukombinatsioonide loomiseks mistahes sümboleid on klassika. Siiski on Guns N’ Roses Wild sümbol asendatud ka niiöelda laieneva Wild sümboliga, mis võimaldab teil võite saada ka kahelt teisel realt.

Kuid ootamas on ka teisi, palju innovatiivsemaid üllatusi. Võibolla on neist kõige meeldivamad juhuslikud funktsioonis, mis mängu jooksul aktiveeruvad. Need koosnevad kolmest erirežiimist, mis nagu nimest juba tuvastada võib aktiveeruvad keerutatavatel rullikutel juhuslikult.

Neist esimest kustutakse Legend Spins. Kui see aktiveerub, saate kolm tasuta spinni. Nende spinnide ajal rullikud peatuvad ja asendatakse Stacked Wild rullikutega. Stacked Wild rullik on selline, kus sümbolid katavad kõiki kolme liini. Kolmas rullik muutub Stacked Wild rullikuks esimese spinni ajal, pärast muutuvad rullikud 1 ja 5 Stacked Wild rullikuteks ja viimase spinni ajal liiguvad need tagasi rullikutele 2 ja 4. Selline režiim pakub tõeliselt ekstreemseid võimalusi suurteks võitudeks.

Teist juhuslikku funktsiooni kutsutakse Appetite for Destruction Wild. Kui see aktiveerub enne teie järgmist spinni näete risti mis koosneb Wild sümbolitest mänguväljal ning see hakkab siis keerlema. Pärast rullikute peatumist näete, kas täielikku risti või osa sellest. Need Wild sümbolid võivad loomulikult suurendada võidurea saamise võimalust.

Kolmas juhuslik funktsioon on “Solo kordaja”. See funktsioon annab teile juhusliku kordaja, mis suurendab teie võite liinidest vahemikus x4 kuni x10. Pärast Solo kordaja aktiveerimist muutub ainult üks spetsiifiline sümbol võidusümboliks, kuid tänu Laienevale Wild`le võib sümbolit leida mitmel panusereal. Pärast korrutatakse antud ringi võidud vastava kordajaga.

Lojaalsete fännide boonus

Need spetsiaalsed funktsioonid pole veel kõik. Teil pole vaja kõike juhuse hooleks jätta – kõik need boonused on saadavad mängu rullikutelt. Saate aktiveerida Boonusfunktsiooni 1, 3 ja 5 rullikul, mis käivitab erirežiimi, mis annab teile ühe järgmisest kolmest boonusest: Encore Tasuta Spinnid, Crowd-Pleaser Boonusmäng või otsene rahaline auhind.

Encore Tasuta Spinnidega boonus annab teile kohe 10 tasuta spinni. Veelgi enam need 10 tasuta spinni on rullikutel 2,3 ja 4, mis muutuvad Stacked Wild rullikuteks, mis tähendab, et kõik nende rullikute sümbolid on Wild sümbolid.

Crowd-Pleaser Boonus viib teid vali ja kliki ekraanile. Teie ülesandeks on on valida pakutud võimaluste vahel, et kogusumma oleks piisav, et viia teid järgmisele tasemele kuvatud Crowd Meetril. Kokku on selles minimängus 3 taset ja auhinnad, mida võita saa on suurepärased.

Mäng, mis on nagu tasuta rokk-kontsert

Kokkuvõtteks võib öelda, et mängul on tõesti palju pakkuda, kuid nüüd on aeg lõppotsuseks. Me ei viivita enam pikemalt: Guns N’ Roses suutis meie meelt lahutada. Unikaalse atmosfääri loovad mängimisel kuulatavad suurepärased hitid nagu November Rain, Paradise City või eelpool mainitud Welcome to the Jungle.

Igatahes kui soovite mängida, siis meie soovitame kindlasti esmalt proovida Guns N’ Roses slotimasinat tasuta. Lõppude lõpuks isegi, kui te pole algaja oleks hea nii keerulise mängu reeglitega enne raha peale mängimist tutvuda. Mängides tasuta on palju nauditavad õppida selgeks mängu eripärad enne oma rahaga riskimist. Kuid pärast seda on teil vaba voli kõik mängupanna – loodame, et Axl ja tema seltskond on teie vastu helded.

Ettevõtte NetEnt kasiinomängud leiate neist kasiinodest:

SuperCasino Alustusboonus: Mängige ja võitke
Betsafe Alustusboonus: 1000 EUR Mängige ja võitke
OlyBet Alustusboonus: 200 EUR Mängige ja võitke
Optibet Alustusboonus: 1000 EUR Mängige ja võitke
Paf Alustusboonus: Mängige ja võitke

Muusikalised slotid

Muud mänguautomaadid ettevõttelt NetEnt