Õudsad slotimasinad

Õudsad slotimasinad tasuta

On aegu, kui me justkui januneksime hirmu järele, mis käivitab meis müstilist põnevustunnet sellel hetkel, kui adrenaliinitase järsult tõuseb. Loomulikult pole selle intensiivsus kasiinomängud võrreldav päris olukorraga, kuid õudusteemalised mängud tõmbavad tähelepanu sama hästi, kui õudusfilmid või trillerid. See on hea teema mängupakkujatele ja sellepärast ei puudu sellised mängud ühegi nende valikust. See toob rullikutäite viisi demosid, vampiire, koletisi, kummitusi ja hingi meie online kasiinosse.

Need hirmutavad online slotid on alati riietatud mustadesse kostüümidesse ning juba mängu sisenemine või selle väljanägemine on hirmuäratav. Rääkimata veel sümbolitest või animatsioonidest. Lisaks koletistele endale on rullikud täidetud müstiliste sümbolite, relvade või kangelastega, kes koletiste vastu võitlevad. Sünget atmosfääri komplimenteerivad hirmuäratav muusika ja heliefektid, mis on selliste mängude puhul eriti muljetavaldavad, isegi kõhedust tekitavad.

Vampiiridega slotid on kõige populaarsemad, seega olete ilmselt tuttav mängudega nagu Blood (Apollo Games), Blood Suckers II (NetEnt) või online kasiinodest The Vampires (Endorphina). Põrgulikematest meeldivad mängijatele online mängud nagu Hell Mania (Synot Games) või Devil's Number (Red Tiger). Tõeliselt pingelist atmosfääri võite kogeda Exorcist (Betinsight Games), Mythic Maiden (NetEnt) või Wolf Hunters (Yggdrasil) rullikutel, kus teil on võimalus jahtida deemoneid ja libahunte. Siiski mõnedes online kasiinodes tundub meile see teema pisut meeldivad, mõni võiks öelda, et esindatud isegi lõbusamal kujul, mis on omakorda loonud üsna huvitava, kuid peamiseks meelelahutusliku segu. E-mängustuudiod eksperimenteerisid seda tüüpi slottidega luues mängusid Nightmare Squad ja After Dark, millel on juba õnnestunud saada paljude ja mitte ainult Kesk-Euroopa mängijate seas väga populaarseks.

Keerutage õudsaid slotte tasuta

Kuid aitab narratiivist, eriti nende mängude puhul, teil tuleb neid ise kogeda. Seega tutvuge meie nimekirjaga ja proovige neid tasuta mängurežiimis. Seda, mis teid kõige enam hirmutab, proovige mängida kasiinos ka pärisraha eest keerutades ja koos koletistega võite isegi mõne laheda auhinna saada.