Apollo God of the Sun

Apollo God of the Sun


Grisio VIP Clubi hinnang Novomatic
Tasuta veebimäng Apollo God of the Sun
Tasuta mäng ei ole praegu saadaval. Proovige hiljem uuesti või mängige seda saidil Paf.
Mängige mänguautomaadi mängu Apollo God of the Sun kasiinos Paf päris raha eest.
Mängige ja võitke
Autor: Novomatic
Teema: Maagia ja mütoloogiaga slotimasinad
Väljalaske kuupäev: September 2017
Rullikud: 10 rullikut, 16 rida
Võiduliinid: 100
Tagastus mängijale (RTP): 95,51 %
Volatiilsus: 3/5 (keskmine)
Mobiiliversioon: Jah
Mängu funktsioonid Kaks mänguvälja, tasuta keerutused, Scatter sümbol, Stacked Wild sümbolid, automaatmäng

Apollo on Kreeka ja Rooma mütoloogias üks tähtsamaid tegelasi. Tema kultuslik staatus ja iidsete tsivilisatsioonide poolt talle üles näidatud aukartus on muljetavaldav tunnistus tema iseloomust. Teda kujutati noore ja kauni mehena, täiuslikkuse ja harmoonia sümbolina. Jumala Zeusi ja jumalanna Leto poja mõju on tänaseni jäädvustatud. Mitte ainult kultuuris, kunstis või kirjanduses, vaid ka online kasiinomängude maailmas. Kui teile meeldivad slotimasinad, mis on mähitud iidsesse mütoloogiasse, siis soovime teile tutvustada Apollo God of the Sun slotimasinat.

2 mänguvälja ja 100 võiduliini

Novomaticu Apollo God of the Sun slotimasin on spetsiifiline, mis on koheselt märgata. Mängu alustades ilmuvad teie ette 2 mänguvälja, mis tunduvad olevat eraldi, kuid teatud olukordades töötavad tihedalt koos. Mõlemal väljal on 5 rullikut. Ühel on 4 rida, teisel kuni 12. Fikseeritud võiduridu on kokku kuni 100, mis on tõsiselt hea ja suhteliselt haruldane pakkumine.

Kogu graafika ja helikujundus on läbimõeldud ja loodud selleks, et saaksite kaunilt mängu teemasse. sukelduda. See on see, millega autorid tõesti hakkama said. Slotimasina taustal võite näha päikest koos Apollo suure marmorist kujuga. Seda lõõmava päikese sooja helki on täiesti tunda, nagu kiirgaks see läbi ekraani. Soundtrack on väikeste draama nootidega eepiline ning paneb teid tundma väga jumalikult.

Tasuta keerutused ja Stacked Wild sümbolid

Apollo God of the Sun slotil on ebatavaline struktuur, kuid boonussümbolid on klassikalised. Wild ja Scatter sümbolitega oleme kõik vägagi tuttavad. Kuid kaks mänguvälja avasid autoritele võimaluse leiutada midagi teistsugust, uut ja ebatavalist. Wild sümbol toimib peamiselt wildina, st. asendab puuduvaid sümboleid võidukombinatsioonis. Kuid siin toimib see teisiti, lisades funktsiooni Stacked. Praktikas tähendab see, et rullikutele ilmuvad aheldatud Wild sümbolid. Näiteks 4 Wild sümbolit ühel rullikul, mis katavad 4 rida. Kui teil õnnestub saada selline aheldatud Wild väiksemale mänguväljale, liigub see automaatselt suuremale mänguväljale samale rullikule ja täidab kõik 12 rida.

Scatter sümbol toimib nii nagu alati. Kui keerutate seda ükskõik kus rullikutel vähemalt kolm korda, käivitate 8, 12 või 20 tasuta keerutusega boonusmängu. See sõltub sellest, kui palju Scatter sümboleid te avastate. Tasuta keerutuste ajal toimib samamoodi, väljaarvatud Wild sümbol. See omandab erilise funktsiooni, mis põhjustab selle, et Stacked Wild katab kogu rulliku, et see saaks liikuda järgmisele mänguväljale. See tähendab, et kui keerutate Stacked Wildi, mis katab ainult 3 rida, keerutatakse seda nii, et see kataks kõik 4 rida. Üsna lihtne.

Kõiki võite saab suurendada Gamble funktsiooniga. Nagu alati peate võidu kahekordistamiseks õigesti ära arvama ümberpööratud kaardi masti. Vale arvamine võtab teilt võidud.

Apollo God of the Sun online slott mobiilis

Novomatic on tipptasemel tarkvarapakkuja, mis armastab mängijaid lõbustada olenemata nende asukohast. Seetõttu on Apollo God of the Sun slotimasin saadaval loomulikult ka mobiilsetele seadmetele. Seda saab mängida kõigis Androidi ja iOS-i mobiilseadmetes ja tahvelarvutites. Põhilised juhtnupud, graafika ja funktsioonid on samad, mis arvutiversioonil, kuid parema kasutuskogemuse huvides võib juhtnuppude paigutus olla veidi erinev. Apollo God of the Sun slotimasinat saate proovida online kasiinos mobiili kaudu.

Ettevõtte Novomatic kasiinomängud leiate neist kasiinodest:

SuperCasino Alustusboonus: Mängige ja võitke
OlyBet Alustusboonus: 200 EUR Mängige ja võitke
Optibet Alustusboonus: 1000 EUR Mängige ja võitke

Maagilised ja mütoloogilised slotid

Muud mänguautomaadid ettevõttelt Novomatic