Viking's Treasure

Viikingite tõestisündinud lood on inimesi alati paelunud. Nad on oma rännakutel palju kaugemale jõudnud kui eurooplased. Viikingid kasutasid ära idamaade rikkusi, seiklesid Põhja-Atlandi kaardistamata vetes, jäid Gröönimaal talunikena paikseks ning avastasid Ameerika 500 aastat enne Kolumbust. Net Entertainmenti mänguautomaat Viking´s Treasure on selle fantastilise saaga taasloonud piltides, helis ja animatsioonides, mis peegeldavad vallutavate skandinaavlaste tumedat ning müstilist loomu.

Viking´s Treasureon viie kettaga 15-realine mitme mündiga videomänguautomaat Wild-sümboliga (jokkerisümboliks on Viking) ja Scatter-sümboliga (auhinna kordistamise ja tasuta boonuskeerutuste sümboliks on kullavarandus). Liiniauhinnad kordistatakse Wild-sümboliga liinidel ja kõik võidud kolmekordistatakse boonuskeerutuste ajal.

Igal keerutusel saate ühe võiduliini kohta teha panuseid 1–5 mündiga. 15 võiduliini korral saab seega panustada kuni 75 mündiga.

Ettevõtte Net Entertainment kasiinomängud leiate neist kasiinodest:

Betsafe Alustusboonus: 100 EUR Mängige ja võitke
Unibet Alustusboonus: 100 EUR Mängige ja võitke
OlyBet Alustusboonus: 200 EUR Mängige ja võitke
Optibet Alustusboonus: 1000 EUR Mängige ja võitke
Kingswin Alustusboonus: 200 EUR Mängige ja võitke

Seikluslikud slotimasinad

Muud mänguautomaadid ettevõttelt Net Entertainment

Veebisait kasutab kuvatava sisu kvaliteedi paremaks muutmiseks küpsiseid. Saate küpsised oma brauseri sätetes blokeerida. Kasutades meie veebilehte aktsepteerite Küpsiste Poliitikas välja toodud küpsiste kasutamise.

Nõustun