Aztec Jaguar
Mängige mänguautomaadi mängu Aztec Jaguar kasiinos Betsafe päris raha eest.
Mängige ja võitke
Autor: Synot Games
Teema: Seiklus
Väljaandmise kuupäev: Detsember 2021
Rullikuid: 5 rullikut, 3 rida
Võiduliine: 25
Tagasimakse mängijale (RTP): 96.08% (võib kasiinoti erineda: 85.00% - 98.02%)
Volatiilsus: 3/5 (keskmine)
Mobiiliversioon: Jah
Teised mängu omadused: Wild sümbol, Scatter sümbol, tasuta spinnid, uuesti keerutused, Hold ja Win funktsioon, Riski funktsioon, automaatmäng

Aztec Jaguar online slotimäng Synot Games`ilt on üks kõige uuemaid mänge ja see on olnud populaarsete mängude edetabelis algusest peale. Te küsite miks? Selleks on mitmeid põhjuseid. Lugege edasi ja saate teada.

Suunduge Asteekide aardeid otsima

Aztec Jaguar slotimasin võidab teid enda poole juba oma teemaga. Asteekide jõukusest on palju kirjutatud. Ameerika kontinendi arenenud tsivilisatsioonid on olnud paljude educate filmide ja slotimängude teemaks, näiteks Aztec Treasures ja Gonzo's Quest Megaways. Synot Games sai sellest inspiratsiooni ja on loonud ülimalt hämmastava online slotimängu, mis sisaldab külluslikult boonuseid ja erifunktsioone. Taustal kuulete metsiku džungli hääli, lisaks ka traditsioonilist Asteegi põlisrahvaste muusikat, mis loob ideaalse atmosfääri. Saate koheselt tunde, et olete vaenlase territooriumil, kuid olukorrale vastu astudes võite selle eest premeeritud saada.

Aztec Jaguar slotimasin on nagu ka Book of Secrets, 5-rulliku ja 3 reaga. Mängus on 25 võiduliini, kus võidukombinatsioonid kulgevad vasakult paremale. Mängu sümbolid ja nende väärtused on jagatud kahte kategooriasse. Olenevalt sellest, kas te mängite põhimängu, kui tasuta spinne. Põhimängus on teil vaja vähemalt kolme samasugust võidukombinatsiooni sümbolit, samas kui tasuta spinnide mängus on teil vaja kahte võidukombinatsiooni sümbolit. Mõlemal juhul ilmub rullikutele 10 sümbolit, sealhulgas wild sümbol, mis on Asteek ja kõrgeima väärtusega sümbol kogu mängus. Jokkeri rollis see asendab mistahes võiduliinist puuduolevat sümbolit.

Funktsioonid Hold and Win ning Tasuta Spinnid

Aztec Jaguar online mängu boonuse struktuur võib esmapilgul väheste kogemustega mängijale tunduda keeruline. Siiski kui olete juba paar minutit mängu mänginud, saate kõigest aru. Mäng põhineb kahel erifunktsioonil – Hold and Win respinnid ja tasuta spinnid. Mõlemad on ülimalt meelelahutuslikud, üllatavad ja atraktiivsete auhindadega.

Hold and Win funktsioon algab minimaalselt 6 kuldse sümboliga, mis ilmnevad erinevate panuse kordajatega. Saate selleks 2 tasuta spinni, mille ajaks jäävad kuldsed sümbolid oma kohtadele. Iga täiendav kullast sümbol, mis keerutamisel tuleb, jääb samuti oma kohale ja tasuta spinne on jälle kolm. Kullast sümbolid võivad suurendada ka panuse kordaja väärtust või laiendega üle kogu rulliku. Kui teil õnnestub katta kõik 15 kohta kuldse sümboliga, premeeritakse teid 500x teie panuse summaga. Kullast sümbolid ilmuvad ka Major (100x panus), Minor (50x panus) ja Mini (20x panus) võitmisel. Hold and Win funktsioon lõpeb, kui rullikud täidetakse kullast sümbolitega või respinnid saavad otsa.

Tasuta spinnide funktsioon käivitub, kui ilmuvad kolm Scatteri sümbolit, milleks on hiiglaslikud Asteegi templid. Need ilmuvad vaid teisele kolmandale ja neljandale rullikule. Kui teil see õnnestub, saate 5 tasuta spinni. Nende ajal liidetakse keskmised kolm rullikut üheks. Selle ajal mängite slotimängus kolme rullikuga, mille keskmisel rullikul on keerlemas on 3x3 megasümbolid Tasuta spinnide ajal saate aktiveerida Hold and Win funktsiooni ja taaskäivitada täiendavad tasuta spinnid. Nagu enamik Synot Gamesi slotimängud on ka Azteci slotimängus Riski (Risk) funktsioon, mis kahekordistab võidud.

Synot Progressiivne boonus

Kõigis uutes Synot Games mängudes on Progressiivne jackpot boonus, kuid mitte kõik kasiinod pole seda kasutusele võtnud. Seega valige need, kus pakutakse võimalust seda jackpotti võita. Selle saamine oleneb muidugi õnnest ja panusest, millega hetkel konkreetsel slotimasinal mängite.

Aztec Jaguar - saadaval mobiilil ja tasuta

See on kõik, mida peate teadma oma rännakul Asteekide varanduse järgi. Nagu tuhanded teised mängijad hakkate kindlasti kiirelt Aztec Jaguar online slotimasinat armastama. Silmatorkav boonuskombinatsioon Hold ja Win + Tasuta Spinnid võitsid ka meid enda poole. Veetsime selle mänguga mitu tundi ja me isegi ei hoomanud, kui kiiresti aeg möödus. Kui olete piisavalt julge, astuge üle metsikusse džungli, et oma aarded üles leida. Mäng on saadaval ka mobiilirakenduses ja on täiesti tasuta mängimiseks igas kvaliteetses kasiinos.

Ettevõtte SYNOT Games kasiinomängud leiate neist kasiinodest:

Betsafe Alustusboonus: 1000 EUR Mängige ja võitke
OlyBet Alustusboonus: 200 EUR Mängige ja võitke

Seikluslikud slotimasinad

Muud mänguautomaadid ettevõttelt SYNOT Games