6 Fruits Deluxe
Mängige mänguautomaadi mängu 6 Fruits Deluxe kasiinos OlyBet päris raha eest.
Mängige ja võitke
Autor: Synot Games
Teema: Puuvilja slotimasin
Väljalaske kuupäev: 2021. aasta november
Rullikud: 5 rullikut, 3 rida
Võiduliinid: 5
Tagastus mängijale (RTP): 96,12% (kasiinodes võib olla erinev: 88,20% - 97,93%)
Volatiilsus: 2/5 (keskmisel kõrgusel)
Mobiiliversioon: Jah
Mängu muud omadused: Scatter sümbol, tasuta keerutused, Gamble (Risk), automaatmäng

Puuvilja slotimasina täiustatud versioon

Kas te nautisite puuvilju 6 Fruits online slotimasinas? Meil on neid teie jaoks piisavalt, veelgi värskemad ja mahlasemad. Synot Games otsustas 6 Fruits online slotimasina järgmisele tasemele tõsta. Nad lisasid pealkirja kõneka sõna “Deluxe” ning täiustasid online slotti tasuta keerutustega.

6 Fruits Deluxe online slott erine väga palju oma lihtsamast eelkäijast. Autorid hoidsid sama kompositsiooni, st 5 rullikut, 3 rida ja 5 fikseeritud võiduliini. Graafikat muudeti minimaalselt, puuvilja sümbolid on tumedatel rullikutel erksate värvidega. Taustaks on kuulda rütmilist diskomuusikat. Võidukombinatsioonid lähevad arvesse ühes suunas vasakult paremale. Samuti on sümbolid ja nende väärtused identsed. Punane seitsme sümbol maksab kõige rohkem, kuni 1000-kordne panusesumma 5 punase seitsme sümboli eest.

Kuidas saada 20 tasuta keerutust

6 Fruits esimeses versioonis kohtasite ainult Scatter sümbolit, mis ei aktiveerinud ühtegi tasuta keerutust. Saate ainult oma panuse 2x, 8x ja 50x koheseid võite. Sama on 6 Fruits Deluxe slotis, vähemalt koheste võitude osas. Kuid kolm, neli või viis Scatter sümbolit aktiveerivad vastavalt 10, 15 või 20 tasuta keerutust. Ning tasuta keerutuse mängu ajal on võimalik veel keerutada. Kuigi 6 Fruits Deluxe slotimasin ei paku rohkem boonussümboleid, ei tähenda see seda, et te ei saa oma võite teistmoodi suurendada. Synot Gamesi slotimasinate lahutamatuks osaks on Gamble (Risk) funktsioon. Teate, et sellele klõpsates avaneb teie ees uus aken, kus tuleb ära arvata kaetud kaardi värv. Niisiis te kas kahekordistate õige valiku korral oma võidud või kaotate need pärast valet valikut. Teise võimalusena võite enne riski võtmist oma võidud pooleks jagada.

Kuskil Synot progressiivse boonusega

Üha populaarsemaks muutuvad progressiivsed jackpotid on saadaval ka 6 Fruits Deluxe slotis. Synoti progressiivne boonus koosneb 4 tasemest (teemant, kuld, hõbe ja pronks), mille väärtus aeg-ajalt tõuseb. Siinkohal tuleb aga märkida, et kõikides online kasiinodes ei ole neid selles mängus kasutusele võetud.

Olenemata sellest, kas olete kogenud mängija või algaja, 6 Fruits Deluxe pakub igaühele midagi. See on lihtne mäng heade auhindadega. Proovige seda slotimasinat tasuta.

Ettevõtte SYNOT Games kasiinomängud leiate neist kasiinodest:

Betsafe Alustusboonus: 1000 EUR Mängige ja võitke
OlyBet Alustusboonus: 200 EUR Mängige ja võitke

Puuviljadega slotid

Muud mänguautomaadid ettevõttelt SYNOT Games