Solar God
Mängige mänguautomaadi mängu Solar God kasiinos Betsafe päris raha eest.
Mängige ja võitke
Autor: Kõrbe slotid
Teema: Kõrbe slotid
Väljalaske kuupäev: Detsember 2020
Rullikud: 6 rullikut, 4 rida
Võiduliinid: 30
Tagastus mängijale (RTP): Võib kasiinodes erineda: 88.00% - 98.00%
Volatiilsus: 5/5 (-kõrge)
Mobiilversioon: Jah
Mängu teised omadused: Wild sümbol, Scatter sümbol, tasuta keerutused, progressiivsed jackpotid, Gamble (Risk), automaatmäng

Egiptuse päiksejumala slotimasin

Avaldage austust iidsetele Egiptuse jumalatele. Päikesejumal, keda kunagi kummardati üle maa, eriti Vana-Egiptuses. Teenige Solar God online slotis tema usaldus ning ta tasustab teid vastavalt. Tutvustame järgmist huvitavat slotti Synot Gamesilt.

Solar God on järgmine sadadest slotimasinatest, mis keskendub Vana-Egiptuse teemale. See ammendamatu teema toob endaga kaasa palju suurepäraseid võimalusi võita lahedaid auhindu. Sloti koostis vaid kinnitab seda. See slott koosneb 6 rullikust, 4 reast ja 30 fikseeritud võiduliinist. Võidukombinatsioon peab algama vasakult poolt esimesel rullikul ning katkematult jätkuma paremale. Võidukombinatsiooni moodustamiseks peate saama 3 kuni 6 sama sümbolit. Mängus on neid kuus, kõige rohkem tasustatud on vaarao ja kuninganna, kuid ka Horuse silm ja Niiluse rist.

Solar God slotimasina graafika on väga kena ja pilkupüüdev. Kuldsete äärtega tumesinised rullikud, mille taustal paistavad oranži taeva all püramiidid ja palmid. Kõik sobib ideaalselt ja kutsub esile Vana-Egiptuse külluse. Animatsioonid on sujuvad, voolavad ning võiduliinid millel võidate on selgesti esiletoodud. See on palju elavam kui meie palju kiidetud Book of Secrets 6 online slott.

Solar God slotimasina boonusfunktsioonid

Solar God slotis on suuremate võitude jaoks saadaval kuni kolm boonussümbolit. Värviline skarabeus on Wild sümbol. See asendab puuduvat sümbolit võidukombinatsioonis ning kui see täidab rullikutel kõik kohad, tasustatakse teid 500 kordse panuse summaga. Teised boonussümbolid on püramiid ja kuldne skarabeuse mardikas. Püramiidi võib pidada Scatter sümboliks. See ilmub ainult esimesel rullikul ning kui teil õnnestub see saada koos vähemalt ühe kuldse skarabeuse sümboliga, saate 10 tasuta keerutust. Kuldse skarabeusi sümbol, mis vallandas tasuta keerutuse jääb tasuta keerutuste ajal fikseeritud positsiooni. Kuldne skarabeus valib ja muudab juhusliku sümboli wild sümboliks, mille tulemuseks on hulk atraktiivseid võite. Pärast igat võitu saate valida, kas lisate summa kontole või duubeldate seda, kasutades Gamble (Risk) funktsiooni.

Solar God slotimasina progressiivsed jackpotid

Just nagu teised Synoti slotid pakub Solar God samuti võimalust mängida valitud kasiinodes progressiivsete jackpotide peale. Mängijate seas on suur huvi, sest igaüks võib saada igal ajal ühe Synot Progressive boonuse neljast tasemest. Kuigi Solar God on üks uuematest online slotimasinatest, võite seda leida juba mitmest kasiinost, kus saate seda tasuta proovida. Lõbutsege ning unistage võitudest.

Ettevõtte SYNOT Games kasiinomängud leiate neist kasiinodest:

Betsafe Alustusboonus: 1000 EUR Mängige ja võitke
OlyBet Alustusboonus: 200 EUR Mängige ja võitke

Kõrbe slotimasinad

Muud mänguautomaadid ettevõttelt SYNOT Games